cs en

Vychutnejte sinebenazemi

AE48E058-5F6D-4C47-9352-F2D396A1744B

To pravé místo pro vaši příští akci

První skutečný sky bar v Praze, Cloud 9 Sky Bar & Lounge, je exkluzivní místo pro vaši příští akci.

Prosklený bar ve stylu chic urban lounge až pro 250 osob má neopakovatelnou atmosféru a nabízí nádherný výhled na Prahu nejen z interiéru, ale i z venkovních teras, které pojmou 70 a 25 osob.

Náš profesionální tým vám pomůže při zorganizování každého detailu pro každou příležitost, od příjemného večera s přáteli až po oslavy narozenin nebo firemního večírku.

 

Chcete si užít dechberoucí výhledy na Prahu společně s vašimi dětmi? Žádný problém! Máme pro ně v nabídce osvěžující nealkoholické koktejly. 

* Vezměte prosím na vědomí, že děti do 18 let mají vstup povolený do 21:00, pokud jsou v doprovodu dospělé osoby. 

Otevírací doba:
Zavřeno od 9.října na 2 týdny
 

Rezervujte nyní

Nejbližší akce

Další akce

Právě teď v Cloud 9

Zajímá Vás, co se děje v nejlepším střešním baru v Praze? Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, kde najdete malou upoutávku na to, co vás čeká při další návštěvě Cloud 9 Sky Bar & Lounge na střeše hotelu Hilton Prague.
@cloud9prague
+ Sledujte nás

Sledujte nás

Koktejlový bar Cloud 9 Sky Bar & Lounge je jedním z nejlepších střešních barů v Praze. Nachází se 40 metrů nad hladinou Vltavy na střeše hotelu Hilton Prague. Nabízí nádherný výhled na město nejen zevnitř, ale i z venkovních teras, a také neopakovatelnou atmosféru v interiéru ve stylu chic urban lounge s kreativními koktejly doplněnými lahodným jídlem.